Obchodní příležitost

Ecokit spolupracuje s developery a koncovými zákazníky na návrhu a výrobě zdravého moderního prostoru pro bydlení. Nabízíme jak hotové katalogové domy, tak i spolupráci přímo s vámi na vývoji samostatných domů. Katalogové domy mohou být přizpůsobeny potřebám a životnímu stylu našich klientů.

Všechny domy ecokit mohou být dodávány v různých úrovních dokončení v závislosti na požadavcích investora. Projekty mohou být dodány jako kity, které mají být dokončeny vaší vlastní pracovní silou, nebo jako dodávka na klíč. Dodávka na klíč může také zahrnovat další volitelné doplňky, jako jsou předinstalované elektrické, instalatérské a automatizační systémy. Volitelně lze také začlenit libovolné nadstandardní technologie.

Obchodní příležitost

Stavební firmy / Developeři

O ecokitu

Ecokit je nový konstrukční systém. Všechny komponenty jsou prefabrikované s možností doručení ve formě „flat-pack“. Naše domy, které se obvykle pohybují mezi 60 m² a 200+ m², jsou navrženy od základů tak, aby byly udržitelné, energeticky účinné, zdravé a elegantní.

Naše konstrukční kity jsou založeny na nové technologii, která vede k rychlé montáži (obvykle do 4 týdnů) od založení až po plně uzavřenou a vodotěsnou skořepinu, včetně instalace vysoce kvalitních dveří a oken.

Doba finálního dokončení, zahrnující vnitřní dokončovací práce, instalaci ventilace, rozvody elektro a instalatérské práce atd., se liší v závislosti na dodavatelích těchto služeb.

Jak začít

Naše kompletní stavební kity prodáváme pouze vybraným licencovaným a kvalifikovaným stavebním firmám nebo developerům. Službu zajištění předběžného a finálního designu ve spolupráci s budoucím majitelem nemovitosti si můžete provádět sami za použití vlastního týmu profesionálů a nebo si ji jako volitelnou službu objednat u nás.

Každý kit obsahuje standardní plány a komplexní instalační příručku, která popisuje jednotlivé kroky procesu montáže.

Kity

Ecokit prodává kompletní skořepiny, které zahrnují vše od konstrukce podlahového rámu, podlahových panelů, rámu z inženýrského dřeva, panelovaných střešních a stěnových systémů, včetně energeticky účinných oken s trojitými skly a kvalitních vstupních dveří. Všechny komponenty jsou dodávány přímo na místo zákazníka jako „flat-pack“, pokud není dohodnuto jinak. Tento proces minimalizuje dobu trvání stavby. Seznam modelů s půdorysy a rozměry, včetně našich současných cen, je k dispozici na vyžádání.

Spojte se s námi a pojďme prodiskutovat možnosti spolupráce!