holiday home tranquility logo

6m x 16.8m

86 m2

2 ložnice

1 koupelna

Moderní chalupa, do které se zamilují i obyvatelé měst. V Tranquility vás stres a napětí rychle přejde a znovu se vám dobijí baterie.

Design se 2 ložnicemi poskytuje optimální uspořádání pro ty, kteří chtějí žít samostatně, nebo touží po víkendovém útěku. Perfektní pro profesionály, kteří utíkají před ruchem města, hledají klid a chtějí se znovu spojit s přírodou.

Terasa zajišťuje plynulý přechod z venku a velká okna přináší přirozené světlo a čerstvý vzduch, čímž podporují skutečně zdravé vnitřní prostředí.

Vkročte do svatyně tohoto domu ecokit a pociťte, jak se váš stres rozpouští. Váš domov vás obejme jako jemné objetí starého přítele. Když je čas vrátit se zpět do skutečného světa, můžete tak učinit s čistou myslí a plným srdcem.

6m x 16.8m

86 m2

2 ložnice

1 koupelna

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series
dynamic series
sleek series
edgy series

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 2 ložnicemi

ideal starter home floorplan
EMBRACE

Obklopte se komfortem a stylem při velkých životních dobrodružstvích. Embrace si budou užívat ti, kteří mají život plný dobrodružství. Vlastní podnikání, stoupání po firemním žebříčku, cestování po světě.

zobrazit více informací
ideal starter home floorplan
FREEDOM

Osvoboďte se a vybudujte si zdravý život podle vlastních pravidel.
Chcete už společně začít investovat do svého prvního vlastního bydlení, ale nechcete ještě stavět velký rodinný dům? Potom je Freedom jasná volba.

zobrazit více informací