https://www.youtube.com/watch?v=-H1ntFLBcgI
low maintenance home serenity logo

6m x 14.4m

120 m2

3 ložnice + pracovna

2 koupelny

Chcete utéct z města a začít nový život, třeba s novou rodinou? Váš nový, průkopnický domov se zrodil z tradice, pohodlí a řemesla. A kombinace kvality a řemesla přináší výjimečný výsledek.

S údržbou domova nebudete mít téměř žádnou práci. Díky spojení australského designu s evropskou kvalitou se můžete soustředit čistě jen na život.

Energeticky účinné trojsklo nedopustí přehřívání v létě ani vychladnutí domu v tuhé zimě. Vy si naopak můžete celoročně užívat sluneční paprsky ozářující celý váš prostor. Na balkóně si užijete spoustu klidných a pohodových večerů se sklenkou vína v ruce a pozorováním západu slunce a krásného výhledu.
Pohodlně se posaďte a užívejte si kvalitního života!

6m x 14.4m

120 m2

3 ložnice + pracovna

2 koupelny

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series double storey
dynamic series double storey
sleek series double storey

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 3 ložnicemi

energy efficient home floorplan
VIBRANCE

Vibrance vám poskytne dokonalou rovnováhu vysoce technologického, energeticky účinného domu a tradičních materiálů s nízkou údržbou v celé domácnosti.

více informací
family home floorplan
AMBITION

Ambition je dům, který byl navržen pro rodiny. Rodiny, které se chtějí zaměřit na život, ne na věci. Rodiny, pro které má váhu zdraví a naplněný život. Rodiny, které ocení kvalitní a společně strávený čas.

více informací
clever designed home floorplan
SERENDIPITY

Dům Serendipity byl pečlivě vytvořen tak, aby maximalizoval funkční prostor na menší ploše. Design domu Serendipity odděluje hlavní ložnici v patře s vlastní koupelnou a prostorným šatníkem od dalších dvou pokojů v přízemí.

více informací
energy efficient home floorplan
AMBIENCE

Ekologicky úsporný dům ještě nikdy nevypadal takhle dobře! Model Ambience bude promlouvat k rodinám, které hledají technologicky vyspělý, nízkoúdržbový dům, jenž ztělesňuje jejich životní
styl.

více informací