https://www.youtube.com/watch?v=R4fDT7hz4o4
compact family home serendipity logo

6m x 14.4m

114 m2

3 ložnice + pracovna

2 koupelny

Serendipity byl pečlivě vytvořen tak, aby maximalizoval funkční prostor na menší ploše.

Například prostorná a chytrá kuchyně s centrálním ostrůvkem umožňující vychutnat si každý okamžik při vaření i bavení hostů potěší jak nové nadšence do vaření, tak i zkušené kuchaře.

Tento design povzbuzuje nejen socializaci. Prostorná terasa se postará o přirozené spojení s venkovním prostorem a životem na zahradě.

Dvoupodlažní design maximalizuje prostor a umožňuje rostoucí rodině to nejlepší z obou světů ... soukromí a zároveň blízkost.

6m x 14.4m

114 m2

3 ložnice + pracovna

2 koupelny

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series double storey
dynamic series double storey
sleek series double storey

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 3 ložnicemi

artist's studio floorplan
AMBIENCE

Model Ambience bude promlouvat k rodinám, které hledají technologicky vyspělý, nízkoúdržbový dům, jenž ztělesňuje jejich životní styl.

více informací
one bedroom wheelchair accessible floorplan
SERENITY

Tento malý inovativní domov se zrodil z tradice, pohodlí a kvality řemeslného zpracování. A když se spojí tradice a kvalitní moderní zpracování, výsledek je výjimečný.

více informací
artist's studio floorplan
VIBRANCE

Vibrance vám poskytne dokonalou rovnováhu vysoce technologického, energeticky účinného domu a tradičních materiálů s nízkou údržbou v celé domácnosti.

více informací
family home floorplan
AMBITION

Ambition je dům, který byl navržen pro rodiny. Rodiny, pro které má váhu zdraví a naplněný život. Rodiny, které ocení kvalitní a společně strávený čas.

více informací