escape logo white

6m x 8.4m

75 m2

1 ložnice

1 koupelna

Unikněte každodenímu zaneprázdnění, pozastavte se na chvilku a zhluboka se nadechněte. Odpojte se od sítě a spojte se s přírodou, aniž byste se vzdali zažitému pohodlí. Díky prosklení a širokým posuvným dveřím, které se otevírají na zastřešenou terasu, se můžete cítit součástí přírody za každého počasí.

Nezávislý vstup přes zádveří poskytuje přechod mezi vnějším světem a útulným vnitřním prostorem. Escape je rozdělen mezi dvě úrovně a nabízí otevřený půdorys s obytným prostorem, kuchyní a koupelnou v přízemí a hlavní ložnicí v horním patře, s výhledem ven z pohodlí postele.

6m x 8.4m

75 m2

1 ložnice

1 koupelna

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series double storey
dynamic series double storey
sleek series double storey

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

více studií / domů s 1 ložnicí

breakoutbackyard studio floorplan
INDEPENDENCE

Dopřejte nezávislost závislým členům vaší rodiny. Mladým studentům, prarodičům, dospělým, kteří vyžadují péči. Zkrátka těm, kteří chtějí mít své soukromí a svůj vlastní prostor, ale zároveň jim potřebujete být nablízku.

zobrazit více informací
artist's studio floorplan
EXPRESSION

Představte si, že zde můžete vytvořit svou vlastní galerii, meditační koutek, svoji ideální kancelář a při práci na počítači se kdykoliv odreagovat jógou. Využití tohoto prostoru je omezené jen vaší fantazií.

zobrazit více informací
escape floorplan GF
BREAKOUT

Pro všechny teenagery a dospívající, kteří potřebují mít svůj prostor, ale ještě nejsou připraveni opustit rodné hnízdo. Breakout dispozičně odpovídá útulné garsonce. Je ideální pro jednu až dvě osoby, které touží začít svou novou životní kapitolu samostatného bydlení.

zobrazit více informací