embrace the modern starter home

6m x 16.8m

70 m2

2 ložnice

1 koupelna

Model Embrace byl navržen pro ty, kteří mají život plný dobrodružství.

Ať je to cestování po světě nebo stoupání po firemním žebříčku – po návratu z vyčerpavajích cest máte nárok na odpočinek, obklopeni komfortem a stylem.

Možná nejste doma často, ale když už tam jste, oceníte kvalitní, stabilní a příjemný domov. Embrace vás bude vítat s otevřenou náručí, jako dobrý přítel, který staví vodu na čaj nebo voňavou kávu, jen vejdete do dveří. Je to místo, kam se budete rádi vracet.

6m x 16.8m

70 m2

2 ložnice

1 koupelna

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series
dynamic series
sleek series
edgy series

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 2 ložnicemi

ideal starter home floorplan
FREEDOM

Osvoboďte se a vybudujte si zdravý život podle vlastních pravidel. Chcete už zainvestovat do svého prvního vlastního bydlení, ale nechcete ještě stavět velký rodinný dům? Potom je Freedom jasná volba.

zobrazit více informací
holiday home floorplan
TRANQUILITY

Zbavit se stresu jde v ecokit domě jak po másle! Obyvatelé měst se zamilují do modelu Tranquility se 2 ložnicemi, s prostorem, kde stres a napětí rychle přejde a znovu se nám dobijí baterie.

zobrazit více informací