https://www.youtube.com/watch?v=0Nl5bzp7skw&autoplay=1&loop=1
breakout_logo_white

6m x 9.6m

49 m2

studio / 1 ložnice

1 koupelna

Pro všechny teenagery a dospívající, kteří potřebují mít svůj prostor, ale ještě nejsou připraveni opustit rodné hnízdo. S klidem na učení, prostorem pro vlastní relaxaci a koníčky, ale i k setkáváním se s přáteli.

Breakout dispozičně odpovídá útulné garsonce. Je ideální pro jednu až dvě osoby, které touží začít svou novou životní kapitolu samostatného bydlení.

Studio nabízí skvělé nízkonákladové řešení prvního bydlení a zároveň ho lze s postupně se měnícími potřebami dále rozšiřovat a přizpůsobovat. Dopřejte svým dětem ten nejlepší start do nezávislého života, zatímco jim budete stále nablízku.

Breakout studio znamená soukromí a svobodu pro dospívající, klid a jistotu pro rodiče.

6m x 9.6m

49 m2

studio / 1 ložnice

1 koupelna

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series
dynamic series
sleek series
edgy series

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

více studií / domů s 1 ložnicí

one bedroom wheelchair accessible floorplan
INDEPENDENCE

Dopřejte nezávislost závislým členům vaší rodiny. Mladým studentům, prarodičům, dospělým, kteří vyžadují péči. Zkrátka těm, kteří chtějí mít své soukromí a svůj vlastní prostor, ale zároveň jim potřebujete být nablízku.

zobrazit více informací
artist's studio floorplan
EXPRESSION

Představte si, že zde můžete vytvořit svou vlastní galerii, meditační koutek, svoji ideální kancelář a při práci na počítači se kdykoliv odreagovat jógou. Využití tohoto prostoru je omezené jen vaší fantazií.

zobrazit více informací
escape floorplan GF
ESCAPE

Escape je bránou k jedinečnému zážitku, kde můžete uniknout z rušného života, pozastavit se, uvolnit a znovu se spojit s přírodou, aniž byste se vzdali komfortu.

zobrazit více informací