ambition logo

12m x 21.6m

205 m2 (+ garáž 36 m2)

1 ložnice + pracovna + studio NEBO až 3 ložnice

2 koupelny

Ambition je dům, který byl navržen pro rodiny. Rodiny, které se chtějí zaměřit na život, ne na věci. Rodiny, pro které má váhu zdraví a naplněný život.
Rodiny, které ocení kvalitní a společně strávený čas.

Perfektní pro rodiny, které upřednostňují udržitelnost a úsporu energie. Pro ty, kteří po sobě nechtějí zanechat žádnou stopu a držet se „mimo systém“.

Ambition umožňuje párům s malými dětmi budovat domov postupně a v souladu s jejich rozpočtem. Přidání položek, jako je garáž nebo balíčku „mimo rozvodnou síť“ je možné v pozdější fázi stavby.

Není čas držet krok se sousedy, když jste příliš zaneprázdněni svým vlastním životním rytmem.

12m x 21.6m

205 m2 (+ garáž 36 m2)

1 ložnice + pracovna+ studio NEBO až 3 ložnice

2 koupelny

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series
dynamic series
sleek series
edgy series

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 3 ložnicemi

energy efficient home floorplan
VIBRANCE

Vibrance vám poskytne dokonalou rovnováhu vysoce technologického, energeticky účinného domu a tradičních materiálů s nízkou údržbou v celé domácnosti.

zobrazit více informací
family home floorplan
SERENITY

This low-maintenance home is a compact three bedroom home that only gets better with age. So you can focus on living in it, not maintaining it…

view design
clever designed home floorplan
SERENDIPITY

Dům Serendipity byl pečlivě vytvořen tak, aby maximalizoval funkční prostor na menší ploše. Design domu Serendipity odděluje hlavní ložnici v patře s vlastní koupelnou a prostorným šatníkem od dalších dvou pokojů v přízemí.

zobrazit více informací
energy efficient home floorplan
AMBIENCE

Ekologicky úsporný dům ještě nikdy nevypadal takhle dobře! Model Ambience bude promlouvat k rodinám, které hledají technologicky vyspělý, nízkoúdržbový dům, jenž ztělesňuje jejich životní
styl.

zobrazit více informací