https://www.youtube.com/watch?v=n4ANAnx2LX8
low maintenance home ambience logo

6m x 16.8m

144 m2

3 ložnice

2 koupelny

Ekologicky úsporný dům ještě nikdy nevypadal takhle dobře! Model Ambience bude promlouvat k rodinám, které hledají technologicky vyspělý, nízkoúdržbový dům, jenž ztělesňuje jejich životní styl.

Ambience vyzařuje atmosféru poddajnou půvabností, stylu a vznešenosti. Se 3 nebo 4 ložnicemi a otevřenými možnostmi plánování máte spoustu místa na skleničku s přáteli nebo na prázdninové pobyty vašich vnoučat či rodičů.

Domovy ecokit nedělají ústupky ani v nejmenších detailech... Ve skutečnosti jsou plné skrytých funkcí, které tyto domy skvěle odlišují od ostatních. Od perfektně izolovaných zdí až po nejmodernější technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ambience je dům, na který můžete být hrdí. Dům, který dá jiskru konverzacím a podnítí změny.

6m x 16.8m

144 m2

3 ložnice

2 koupelny

NYNÍ DOSTUPNÉ V DESIGNECH:

iconic series double storey
dynamic series double storey
sleek series double storey

VYBERTE SI BALÍČEK NA MÍRU

- skeleton -

Pouze konstrukční systém

Nejlepší volba pro ty, co si chtějí najmout a řídit místní řemeslníky nebo stavět svépomocí a vybudovat si sami svůj ideální domov.

Využijte možnost dodat si výrobky podle svého uvážení nebo použijte recyklované stavební materiály. Ušetříte tím peníze a uděláte dobrý skutek pro planetu. Jste náš hrdina!

- efektivní obálka -

Veškerý materiál pro uzamčenou hrubou stavbu

Jste zkušený kutil, ale komunikace s dodavateli jednotlivých materiálů Vám nahání hrůzu? Chcete mít pod střechou rychle a bez zpoždění?

Tenhle balíček je pro Vás perfektní volba. My dodáme vše, co ke stavbě potřebujete, přímo na váš pozemek. Vy (nebo místní řemeslníci) jen stavíte. Rychlé a efektivní.

- klid v duši -

Připraveno k nastěhování

I koncepční dům Vám může být ušit na míru. Dopřejte si styl a kvalitu, která odpovídá vašemu životními stylu.

Povězte nám jak žijete a my vám navrhneme, vyrobíme a postavíme ideální domov. S klidem v duši nás nechte udělat všechnu práci za vás. Postaráme se o všechno!

* Nadstandardní úpravy materiálů a provedení je možné realizovat v souladu se smluvními podmínkami dle požadavku objednatele. Cena nezahrnuje úpravy pozemku, pergolu, parkovací / garážové stání a náklady na nadstandardní technologie.

Zaujal vás tento model?

Zanechte nám svůj email a telefonní číslo, ozveme se a probereme s vámi vaše představy a možnosti.

další domy se 3 ložnicemi

handcrafted home floorplans
SERENITY

Posaďte se a užívejte si života! Tento malý inovativní domov se zrodil z tradice, pohodlí a kvality řemeslného zpracování. A když se spojí tradice a kvalitní moderní zpracování, výsledek je výjimečný.

více informací
clever designed home floorplan
SERENDIPITY

Serendipity byl pečlivě vytvořen tak, aby maximalizoval funkční prostor na menší ploše. Design domu Serendipity odděluje hlavní ložnici v patře s vlastní koupelnou a prostorným šatníkem od dalších dvou pokojů v přízemí.

více informací
energy efficient home floorplan
VIBRANCE

Vibrance vám poskytne dokonalou rovnováhu vysoce technologického, energeticky účinného domu a tradičních materiálů s nízkou údržbou v celé domácnosti.

více informací
family home floorplan
AMBITION

Ambition je dům, který byl navržen pro rodiny. Rodiny, které se chtějí zaměřit na život, ne na věci. Rodiny, pro které má váhu zdraví a naplněný život. Rodiny, které ocení kvalitní a společně strávený čas.

více informací